
Original: $86.77
-70%$86.77
$26.03The Story
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | Waist 29" |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Waist | 37.5cm |
| Inner Leg | 72cm |
| Comments | Light wear to the button. |
| SKU | 276919 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | Waist 29" |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Waist | 37.5cm |
| Inner Leg | 72cm |
| Comments | Light wear to the button. |
| SKU | 276919 |





















