The Story
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 8.5cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Date Code: SP0969. Light wear to the leather. |
| SKU | 282502 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 8.5cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Date Code: SP0969. Light wear to the leather. |
| SKU | 282502 |






















