✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$447.22
Men's Rhinestone Logo Hoodie Black Size S—
$447.22
The Story
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65.5cm |
| Should To Shoulder | 56.5cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 322852 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65.5cm |
| Should To Shoulder | 56.5cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 322852 |






















