The Story
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 28cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 22cm |
| SKU | 320366 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 28cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 22cm |
| SKU | 320366 |






















