
Original: $226.95
-70%$226.95
$68.08The Story
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Joggers |
| Size | Waist 38" |
| Material | Silk |
| Colour | Navy |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 73cm |
| Comments | Missing one button as pictured, however can still be done up via other button and clasp. |
| SKU | 323873 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Joggers |
| Size | Waist 38" |
| Material | Silk |
| Colour | Navy |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 73cm |
| Comments | Missing one button as pictured, however can still be done up via other button and clasp. |
| SKU | 323873 |





















