Original: $106.80
-70%$106.80
$32.04The Story
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Top |
| Size | S |
| Material | Silk |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 39cm |
| Comments | Size 40. |
| SKU | 281985 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Top |
| Size | S |
| Material | Silk |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 39cm |
| Comments | Size 40. |
| SKU | 281985 |
























