The Story
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shorts |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £270.00 |
| Colour | Black |
| Comments | Item is showing signs of fading and small mark on the front. |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 23.5cm |
| SKU | 259518 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shorts |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £270.00 |
| Colour | Black |
| Comments | Item is showing signs of fading and small mark on the front. |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 23.5cm |
| SKU | 259518 |






















