Men's Belvedere Messenger Mm Bag Grey
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | GoodUsed but well maintained. May have slight material wear. No tears or odor. |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Comes With | Bag Only |
| Est Retail Price | £2450.00 |
| Colour | Grey |
| Measurements | W29cm, H23cm, D7cm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Men's Belvedere Messenger Mm Bag Grey
Men's Belvedere Messenger Mm Bag Grey
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | GoodUsed but well maintained. May have slight material wear. No tears or odor. |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Comes With | Bag Only |
| Est Retail Price | £2450.00 |
| Colour | Grey |
| Measurements | W29cm, H23cm, D7cm |
$458.57
Original: $1,528.56
-70%Men's Belvedere Messenger Mm Bag Grey—
$1,528.56
$458.57Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | GoodUsed but well maintained. May have slight material wear. No tears or odor. |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Comes With | Bag Only |
| Est Retail Price | £2450.00 |
| Colour | Grey |
| Measurements | W29cm, H23cm, D7cm |





















