Original: $93.45
-70%$93.45
$28.04The Story
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Est Retail Price | £395.00 |
| Colour | Brown |
| Height | 10cm |
| Width | 18.5cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 247350 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Est Retail Price | £395.00 |
| Colour | Brown |
| Height | 10cm |
| Width | 18.5cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 247350 |






















