Men's Oblique Saddle Double Messenger Bag Black (Copy)
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With TagsPristine quality with no defects or alterations. Original tag attached. |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Est Retail Price | £1500.00 |
| Colour | Black |
| Comments | Measurements of the smaller sized bag - Height - 8.5cm Width - 10.5cm Depth - 2 |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 2.5cm |
| SKU | 228030 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns











Men's Oblique Saddle Double Messenger Bag Black (Copy)
Men's Oblique Saddle Double Messenger Bag Black (Copy)
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With TagsPristine quality with no defects or alterations. Original tag attached. |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Est Retail Price | £1500.00 |
| Colour | Black |
| Comments | Measurements of the smaller sized bag - Height - 8.5cm Width - 10.5cm Depth - 2 |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 2.5cm |
| SKU | 228030 |
Select Size
Select Colour
From $318.39
Original: $1,061.31
-70%Men's Oblique Saddle Double Messenger Bag Black (Copy)—
$1,061.31
$318.39Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With TagsPristine quality with no defects or alterations. Original tag attached. |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Est Retail Price | £1500.00 |
| Colour | Black |
| Comments | Measurements of the smaller sized bag - Height - 8.5cm Width - 10.5cm Depth - 2 |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 2.5cm |
| SKU | 228030 |





















