The Story
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Yellow |
| Height | 182cm |
| Width | 25cm |
| SKU | 269239 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Yellow |
| Height | 182cm |
| Width | 25cm |
| SKU | 269239 |





















