
The Story
| Brand | Versus Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 53.5cm |
| Comments | Faint marks to the front of the item. |
| SKU | 275300 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Versus Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 53.5cm |
| Comments | Faint marks to the front of the item. |
| SKU | 275300 |




















