✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$40.05
Men's Logo Print Sweatshirt White Size S—
$40.05
The Story
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 77cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Item has light marks and print is fading slightly. |
| SKU | 274594 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 77cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Item has light marks and print is fading slightly. |
| SKU | 274594 |





















