Original: $13.35
-70%$13.35
$4.00The Story
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 70.5cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 52.5cm |
| Comments | Faint marks to both armpit areas and back of the item. |
| SKU | 241849 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 70.5cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 52.5cm |
| Comments | Faint marks to both armpit areas and back of the item. |
| SKU | 241849 |





















