Original: $153.52
-70%$153.52
$46.06The Story
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 31cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Wearing to the piping on the bottom corners. |
| SKU | 261994 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 31cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Wearing to the piping on the bottom corners. |
| SKU | 261994 |






















