✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$44.05
Original: $146.85
-70%Men's Gg Supreme Plaque Logo Messenger Bag Black—
$146.85
$44.05The Story
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 30.5cm |
| Width | 35.5cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Very light marks to the front and back of the item. Minor scratches to the plaque logo. |
| SKU | 292897 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 30.5cm |
| Width | 35.5cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Very light marks to the front and back of the item. Minor scratches to the plaque logo. |
| SKU | 292897 |





















