
Original: $527.32
-70%$527.32
$158.20The Story
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 278801 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 278801 |





















