The Story
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Light fading to the item. |
| SKU | 299257 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Light fading to the item. |
| SKU | 299257 |






















