
Original: $33.37
-70%$33.37
$10.01The Story
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 60.5cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| Comments | Marks to the item. |
| SKU | 307034 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 60.5cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| Comments | Marks to the item. |
| SKU | 307034 |





















