Original: $13.35
-70%$13.35
$4.00The Story
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Neck tag and size label is missing. item is discoloured and tag on the neck is unstitching slightly. |
| SKU | 265425 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Neck tag and size label is missing. item is discoloured and tag on the neck is unstitching slightly. |
| SKU | 265425 |






















