The Story
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 9.5cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Light wear to small section of the piping and the leather on the interior. |
| SKU | 272975 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 9.5cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Light wear to small section of the piping and the leather on the interior. |
| SKU | 272975 |






















