Original: $53.40
-70%$53.40
$16.02The Story
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 10.5cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 273667 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 10.5cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 273667 |






















