Original: $120.15
-70%$120.15
$36.05The Story
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 288818 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 288818 |






















