
The Story
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 294985 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 294985 |





















