
Original: $100.12
-70%$100.12
$30.04The Story
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W34 / IT 50 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 16.5cm |
| Comments | Wear to the logo on the leg. |
| SKU | 300736 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W34 / IT 50 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 16.5cm |
| Comments | Wear to the logo on the leg. |
| SKU | 300736 |





















