✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$480.59
Men's Ff Circle Messenger Bag Black—
$480.59
The Story
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Protective stickers still on hardware. |
| SKU | 321984 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Protective stickers still on hardware. |
| SKU | 321984 |






















