Original: $106.80
-70%$106.80
$32.04The Story
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Charcoal |
| Length | 63.5cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 44.5cm |
| Comments | Missing the neck tag. |
| SKU | 312408 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Charcoal |
| Length | 63.5cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 44.5cm |
| Comments | Missing the neck tag. |
| SKU | 312408 |






















