
Original: $133.50
-70%$133.50
$40.05The Story
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 294812 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 294812 |





















