
The Story
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 55.5cm |
| SKU | 281827 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 55.5cm |
| SKU | 281827 |





















