
The Story
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £650.0 |
| Colour | Black |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 14.5cm |
| SKU | 300166 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £650.0 |
| Colour | Black |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 14.5cm |
| SKU | 300166 |





















