The Story
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Two tiny holes on the hem. |
| SKU | 281995 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Two tiny holes on the hem. |
| SKU | 281995 |






















