The Story
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 301116 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 301116 |






















