Original: $126.82
-70%$126.82
$38.05The Story
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 308764 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 308764 |






















