✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$240.30
Men's Parpaillon Gilet Navy Size 5 / XXL—
$240.30
The Story
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Moncler logo is revealed under front zip pocket |
| SKU | 308596 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Moncler logo is revealed under front zip pocket |
| SKU | 308596 |






















