✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$70.09
Original: $233.62
-70%Men's Tape Logo Polo Shirt Yellow Size XS—
$233.62
$70.09The Story
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Yellow |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Missing wash tags. |
| SKU | 312098 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Yellow |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Missing wash tags. |
| SKU | 312098 |






















