Original: $413.84
-70%$413.84
$124.15The Story
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Height | 18cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6.5cm |
| Comments | RRP £1470. Small pouch measurements: Height 11cm, Width 8cm, Depth 2.5cm |
| SKU | 311180 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Height | 18cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6.5cm |
| Comments | RRP £1470. Small pouch measurements: Height 11cm, Width 8cm, Depth 2.5cm |
| SKU | 311180 |






















