✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$36.05
Original: $120.15
-70%Men's Stars Embroidered T-Shirt Blue Size S—
$120.15
$36.05The Story
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 71.5cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 308247 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 71.5cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 308247 |






















