Original: $180.22
-70%$180.22
$54.07The Story
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 304133 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 304133 |
























