
Original: $133.50
-70%$133.50
$40.05The Story
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 80.5cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Size 58 |
| SKU | 324332 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 80.5cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Size 58 |
| SKU | 324332 |























