✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$53.40
Men's Bee Embroidered Logo Swim Shorts Black Size L—
$53.40
The Story
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 38.5cm |
| Inner Leg | 8.5cm |
| SKU | 308636 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 38.5cm |
| Inner Leg | 8.5cm |
| SKU | 308636 |





















