
Original: $253.65
-70%$253.65
$76.09The Story
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 70.5cm |
| Should To Shoulder | 57.5cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 292646 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 70.5cm |
| Should To Shoulder | 57.5cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 292646 |





















