
The Story
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| Comments | Light discoloration to the underarms and neck collar. |
| SKU | 298678 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| Comments | Light discoloration to the underarms and neck collar. |
| SKU | 298678 |





















