✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$42.05
Original: $140.17
-70%Men's Embroidered Logo T-Shirt Black Size XS—
$140.17
$42.05The Story
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 306814 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 306814 |






















