✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$40.05
Original: $133.50
-70%Women's Cd Logo Card Holder Blue—
$133.50
$40.05The Story
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 7.5cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 294948 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 7.5cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 294948 |






















