Original: $166.87
-70%$166.87
$50.06The Story
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £720.0 |
| Colour | White |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Neck tag is missing. |
| SKU | 300352 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £720.0 |
| Colour | White |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Neck tag is missing. |
| SKU | 300352 |






















