
The Story
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 48.5cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 308535 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 48.5cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 308535 |





















