The Story
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 334563 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 334563 |






















