The Story
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Orange |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 330889 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Orange |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 330889 |






















