
Original: $73.42
-70%$73.42
$22.03The Story
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | Junior Age 12 |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Item has light marks, fading and slight wear |
| SKU | 291655 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | Junior Age 12 |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Item has light marks, fading and slight wear |
| SKU | 291655 |





















