Original: $80.10
-70%$80.10
$24.03The Story
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 295695 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 295695 |






















